Haberler
Bizden Haberler
BOLU OFF-ROAD TUTKUNLARININ YENİ GÖZBEBEĞİ OLDU

Ankara-İstanbul ve çevre illerden gelen off-road tutkunları,Bolu’nun saklı kalmış güzelliklerini keşfetti. Zorlu doğal etaplarda araçlarıyla ilerlemeye çalışan off-road tutkunları, temiz hava ve muhteşem doğanın keyfini çıkarıyor.
Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen off-road gezisinde Ankara ve İstanbul’dan gelen özel tasarlanmış araçlar zorlu dağ yollarından geçebilmek için büyük çaba harcarken, Bolu’nun yüksek kesimlerinde etkili olan yoğun kar yağışı off-road tutkunlarına zor anlar yaşatıyor.
Düzenlenen etkinlik için İstanbul’dan gelen ünlü televizyon programcısı OKAN TOZUN, Bolu’nun off-road turizmi için muhteşem bir potansiyel taşıdığını belirterek, “Off-road sporu artık ülkemizde çok revaçta olan, insanların günübirlik stresten kaçmak için insanların arkadaşlarıyla yapabilecekleri, stres atabilecekleri en güzel spor dalı. Batı Karadeniz’in en güzel yerlerinden biri Bolu. Bu anlamda da gölleri ve dağ silsilesiyle birlikte genelde off-road tutkunlarının en çok tercih ettiği yerlerden biri, bizde İZCİ TEAM ekibiyle birlikte buralarda defalarca programlar çekmiştik. Bugünde Bolu’da arkadaşlarımızla birlikte çok güzel bir noktadayız. Belki de yılın son karının keyfini çıkarıyoruz. Ben ülkemizin diğer off-road tutkunlarına da seslenmek istiyorum. Bolu Bölgesi hakikaten gezilmesi görülmesi gereken nadide yerlerden biri” diye konuştu.

23 MART 2015 MİLLİYET GAZETESİ

27.04.2015 21:01:08